DIY Rock Chick Çizmesi Nasıl Yapılır?

Rock and Roll tarzını her zaman çok sevmişimdir. Asi ruhlu ve kalıplara girmekten hoşlanmayan insanların tarzıdır. Bu tarzdan esinlenerek eskimiş ya da modası geçmiş çizmelerinize yeni bir soluk katmaya ne dersiniz? Eminim sizinde benim gibi giymediniz bir sürü ayakkabı veya çizmeniz var ama atmaya kıyamıyorsunuz. Birkaç raptiye, sprey boya ve teneke kutu yardımıyla harikalar yaratmaya ne dersiniz?  Videomuzu izleyerek sizde eski çizmelerinizden nasıl harikalar yaratıcağınızı görebilirsiniz. Hadi size kolay gelsin.

Büyük Beden Giyen Bayanlara Yönelik Siteler

Büyük beden giyen bayanlarıda unutmadık tabikide. Yoursclothing  büyük beden online alışveriş sitesindeki kıyafetler 42 bedenden başlıyor 64 bedene kadara çıkıyor. Fiyatları da gayet makul özellikle indirim ürünleri çok ucuz. Bu kırmızı üstünde parlak siyah işlemeleri olan elbisenin fiyatı £35 (125 TL).  Sitede büyük beden iç çamaşırından tutunda ayakkabıya kadar her türlü ürünü bulabiliyorsunuz.

Bu yazın moda renklerini taşıyan bu elbise hem gece hem gündüz giyebileceğiniz şıklıkta. Yoursclothing sitesinde indirimde olan bu ürün şu anda £15 (54 TL), bu fiyata böyle bir elbise bence kaçmaz. Siz ne dersiniz bayanlar...

Büyük beden gece elbisesi bulamıyorum diyenlerin imdadına da yetişiyor bu site. Bu elbise vucut kıvrımlarını çok güzel ortaya çıkarmış. Fiyatı £60 (220 TL) ve en önemli detay Türkiye'ye kargo hizmetleri var. Kargo hizmet bedeli £7 (25 TL) civarında.